GHOST GUEST | Zgadnij kto?

GHOST GUEST | Zgadnij kto?

UWAGA!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wszystkie zaplanowane na okres marzec – kwiecień koncerty serii Ghost Guest zostały odwołane i odbędą się w innych terminach, o których poinformujemy jak tylko będzie to możliwe.

 

Tym razem wkraczamy w zupełnie inne rejony muzyczne. Nasz gość dostarczy nam cudownych wrażeń ze świata nowocześnie podanego soulu. Będą więc świetnie napisane piosenki i takież wykonawstwo. Biodra kołysać będą się z pewnością, a nie jedna melodia przyklei nam się do uszu na dłużej. Nie przegapcie – to gość wart poznania i zaprzyjaźnienia!

Ghost Guest – Galeria Laboratorium | Galeria EL
🔵 Nowa data wkrótce
🔴 Bilety – 30 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu (kasa GEL)
🔴 Bilety online (KupBilecik.pl) – 35 zł

🔴 Karnety (cały cykl, minimum 13 koncertów plus dodatki) – 300 zł
➤ Szczegóły: wojtek@galeria-el.pl lub 556256780
___________________________
GHOST GUEST | Zgadnij kto?

Postanowiliśmy zaproponować nietypowy cykl koncertów, na które zapraszać będziemy nie podając informacji kto wystąpi na scenie 🙂 Ideą jest próba nakłonienia miłośników muzyki na żywo, by ze względu na muzykę właśnie, a nie mniej lub bardziej znane nazwisko czy nazwę podejmować decyzję o uczestnictwie w takim wydarzeniu. Liczymy na to, że zaufacie naszym wyborom repertuarowym. Przygotowując program staramy się, by wspólnym mianownikiem była dobra jakość artystyczna. Chcemy też pomóc w promocji młodych, rewelacyjnych artystów. Jako dodatkową atrakcję traktujemy obietnicę, że przynajmniej jeden koncert w cyklu odbędzie się z udziałem naprawdę znanego, cenionego artysty „ze świecznika”. Nie powiemy kiedy. Za taką samą cenę i w takich samych kameralnych – najlepszych warunkach.
Chcesz mieć frajdę razem z nami?
#chodźnasztukę!